KOTAN OZORKÓW

Niedzielny mecz  z Piotrcovią okazał się trudną przeprawą. Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego choć debiutująca w rozgrywkach III ligi zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Pokazywała to już we wcześniejszych meczach, gdzie pomimo porażek dziewczyny potrafiły niejednokrotnie trafić do bramki rywali.

Pierwsza połowa w wykonaniu Kotan Girls nie była zadawalająca. Brakowało przede wszystkim dokładnych podań i utrzymania się przy piłce. Wykorzystując nasze błędy, piłkarki Piotrcovi kilkakrotnie zagroziły bramce Kotan Girls po bardzo szybkich akcjach skrzydłowych. Nie zostając dłużnym rywalom również stwarzamy sobie stuprocentowe sytuacje bramkowe. Niestety nie wykorzystujemy ich i do szatni schodzimy z wynikiem 0:0. Po przerwie wychodzimy na boisko z małymi roszadami personalnymi. Po przesunięciu kilku zawodniczek na inne pozycje i dokładniejszej grze podaniami już na początku drugiej połowy wynik spotkania na konto Kotan Girls otwiera Magda Żeniuk oddając mocny strzał na bramkę, który po rękach bramkarki ląduje w siatce. Wykorzystując wysoko ustawioną obronę przeciwniczek piłkarki Kotan Girls starają się posyłać piłki za plecy obrończyń. Po jednym z prostopadłych podań, piłkę przejmuje Magda Matuszkiewicz, zagrywając ją wzdłuż pola karnego, akcję kończy Alina Sztoch pakując piłkę do siatki. Przy wyniku 0:2 Kotanki nabrały pewności siebie i poszły za ciosem. Po jednym ze strzałów zawodniczek Kotan Girls, bramkarka Piotrcovi niefortunnie interweniuje w polu karnym, co wykorzystuje nasza napastniczka Alina Sztoch i pewnie strzela na 0:3. Podsumowując: trafne decyzje trenerskie oraz większe zaangażowanie ze strony każdej zawodniczki Kotan Girls zaprocentowały w drugiej połowie meczu. Spotkanie w Piotrkowie Trybunalskim kończy się wynikiem 0:3, a my wracamy do Ozorkowa z cennymi trzema punktami.

Skład: Wejman- Wróblewska, Jarczyńska, Orłowska, Pisera- Matuszkiewicz, Kołodziejczyk (Gapsa), Żeniuk (C), Szwęcka- Wiktorowska, Sztoch.

W sobotę (14.10.17 o godz. 11:00) czeka nas mecz z trudnym przeciwnikiem Różą Kutno. Drużyna z Kutna obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z 15 punktami po rozegranych 6 spotkaniach. Trzymajcie kciuki!