KOTAN OZORKÓW

Przedstawiamy kolejność meczów w rundzie jesiennej Łódzkiej Klasy A Grupy III Sezonu 2018/19:

Kolejka 1: Magnat Sierpów - na inaugurację małe derby gminy, dodatkowo mecz na bardzo specyficznym (wąskim) boisku. Bardzo wymagający przeciwnik w pierwszym meczu.

Kolejka 2: LKS Sazan Pęczniew - już w drugiej kolejce przyjdzie nam się zmierzyć na własnym stadionie z beniaminkiem A klasy.

Kolejka 3: Iskra Głowno - trzecia kolejka i drugi beniaminek. Ciężko jest grać na początku sezonu z nowymi zespołami, ponieważ nie mają one nic do stracenia i będą próbowały sprawić niespodziankę.

Kolejka 4: Ludowy Klub Sportowy ''Witonianka" Witonia - drużyna, z którą już niedługo zmierzymy się w Pucharze Polski. Zapowiada się trudny pojedynek z ekipą, która pewnie będzie chciała się włączyć do walki o awans.

Kolejka 5: Ludowy Klub Sportowy Malina Piątek - drużyna, która w poprzednim sezonie straciła największą ilość bramek. Jednak u siebie są bardzo groźni i potrafią sprawić niespodziankę.

Kolejka 6: Bzura Młogoszyn - w szóstej kolejce czekać będzie na nas przeciwnik, który gra bardzo ofensywnie i próbuje grać kombinacyjnie.

Kolejka 7: Nowy LKS Świnice Warckie - na siódmą kolejkę wybierzemy się na bardzo przyjemne boisko w Świnicach Warckich. Zagramy z drużyną, która potrafi sprawić niejedną niespodziankę w lidze.

Kolejka 8: KS II Kutno - w połowie października zmierzymy się z jednym z dwóch głównych faworytów do awansu. Rezerwy czwartoligowej drużyny będę chciały zrewanżować się za przegrane 1. miejsce w poprzednim sezonie.

Kolejka 9: GLKS "Dąbrowianka" Dąbrowice - w kolejce dziewiątej znów czeka nas wyjazd na specyficzny i trudny teren do Dąbrowic. Drużyna, która szczęśliwie utrzymała się w lidze na pewno będzie chciała poprawić swoją grę w nadchodzącym sezonie.

Kolejka 10: LKS Ostrovia Ostrowy - drugi wyjazd z rzędu i znów bardzo ciężki teren. Ostrovia to bardzo mocny przeciwnik , który będzie chciał włączyć się do walki o najwyższe miejsca w lidze.

Kolejka 11: LKS Kobra Leźnica Wielka - po dwóch wyjazdach zmierzymy się na własnym boisku z drużyną, z którą zawsze gra nam się bardzo ciężko.

Kolejka 12: MKS Mianów - w przedostatniej kolejce zmierzymy się z drużyną, która zagrała rewelacyjną wiosnę 2018.

Kolejka 13: Victoria Rąbień - tak jak rok wcześniej w ostatniej kolejce zmierzymy się drugim faworytem do awansu. Drużyna bardzo dobrze ułożona, której w nadchodzącym sezonie będzie przyświecał tylko jeden cel - AWANS. Czeka nas trudne zakończenie rundy.

Emocji na pewno nie zabraknie. Zapraszamy!


SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR TECHNICZNY
PATRON MEDIALNY


Copyright © Kotan Ozorków Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie bez zgody autorów zabronione.
Projekt i wykonanie Centrum Reklamy AD MEDIA CENTER