KOTAN OZORKÓW
Idź do sezonu:

KOLMECZWYNIK
1LKS Witonianka - Victoria Rąbień
[2:1]
1UKS Bzura Ozorków - LKS Malina Piątek
[6:1]
1LKS Magnat Sierpów - MKS Mianów
[3:0]
1KS II Kutno - Bzura Młogoszyn
[2:1]
1Dąbrowianka - Victoria Grabów
[3:3]
1Kobra Leźnica Wielka - Świnice Warckie
[2:4]
1Kotan Ozorków - Ostrovia Ostrowy
[4:2]
1Świnice Warckie - UKS Bzura Ozorków
[1:2]
1Victoria Rąbień - Victoria Grabów
[7:0]
1LKS Magnat Sierpów - Kobra Leźnica Wielka
[9:1]
1KS II Kutno - Dąbrowianka
[9:0]
1Ostrovia Ostrowy - LKS Witonianka
[0:2]
1LKS Malina Piątek - Kotan Ozorków
[2:4]
1MKS Mianów - Bzura Młogoszyn
[2:3]
1Bzura Młogoszyn - Dąbrowianka
[5:1]
1UKS Bzura Ozorków - LKS Magnat Sierpów
[0:2]
1LKS Witonianka - LKS Malina Piątek
[2:1]
1Kobra Leźnica Wielka - MKS Mianów
[3:0]
1Kotan Ozorków - Świnice Warckie
[7:2]
1KS II Kutno - Victoria Rąbień
[4:1]
1Victoria Grabów - Ostrovia Ostrowy
[1:5]
1Ostrovia Ostrowy - KS II Kutno
[0:0]
1LKS Magnat Sierpów - Kotan Ozorków
[0:0]
1LKS Malina Piątek - Victoria Grabów
[2:1]
1Kobra Leźnica Wielka - UKS Bzura Ozorków
[1:4]
1Victoria Rąbień - Bzura Młogoszyn
[3:7]
1MKS Mianów - Dąbrowianka
[4:1]
1Świnice Warckie - LKS Witonianka
[3:7]
1Bzura Młogoszyn - Ostrovia Ostrowy
[4:5]
1LKS Witonianka - LKS Magnat Sierpów
[0:4]
1KS II Kutno - LKS Malina Piątek
[11:0]
1Kotan Ozorków - Kobra Leźnica Wielka
[1:1]
1Dąbrowianka - Victoria Rąbień
[0:4]
1Victoria Grabów - Świnice Warckie
[1:5]
1LKS Magnat Sierpów - Victoria Grabów
[8:0]
1MKS Mianów - Victoria Rąbień
[1:8]
1UKS Bzura Ozorków - Kotan Ozorków
[4:1]
1Kobra Leźnica Wielka - LKS Witonianka
[0:2]
1Ostrovia Ostrowy - Dąbrowianka
[4:2]
1LKS Malina Piątek - Bzura Młogoszyn
[1:8]
1Świnice Warckie - KS II Kutno
[1:3]
1LKS Witonianka - UKS Bzura Ozorków
[5:4]
1Victoria Rąbień - Ostrovia Ostrowy
[2:2]
1KS II Kutno - LKS Magnat Sierpów
[3:0]
1Kotan Ozorków - MKS Mianów
[4:0]
1Dąbrowianka - LKS Malina Piątek
[1:4]
1Victoria Grabów - Kobra Leźnica Wielka
[2:3]
1UKS Bzura Ozorków - MKS Mianów
[8:2]
1LKS Magnat Sierpów - Bzura Młogoszyn
[2:2]
1Świnice Warckie - Dąbrowianka
[3:1]
1UKS Bzura Ozorków - Victoria Grabów
[9:0]
1MKS Mianów - Ostrovia Ostrowy
[0:3]
1Kotan Ozorków - LKS Witonianka
[1:2]
1Kobra Leźnica Wielka - KS II Kutno
[3:2]
1LKS Malina Piątek - Victoria Rąbień
[0:12]
1Bzura Młogoszyn - Kobra Leźnica Wielka
[4:2]
1LKS Witonianka - MKS Mianów
[6:2]
1Victoria Rąbień - Świnice Warckie
[5:2]
1KS II Kutno - UKS Bzura Ozorków
[4:3]
1Dąbrowianka - LKS Magnat Sierpów
[3:3]
1Ostrovia Ostrowy - LKS Malina Piątek
[12:0]
1Victoria Grabów - Kotan Ozorków
[1:1]
1LKS Magnat Sierpów - Victoria Rąbień
[0:9]
1Świnice Warckie - Ostrovia Ostrowy
[2:3]
1UKS Bzura Ozorków - Bzura Młogoszyn
[7:0]
1MKS Mianów - LKS Malina Piątek
[3:2]
1LKS Witonianka - Victoria Grabów
[5:0]
1Kobra Leźnica Wielka - Dąbrowianka
[2:0]
1Bzura Młogoszyn - Kotan Ozorków
[1:3]
1KS II Kutno - LKS Witonianka
[3:1]
1Victoria Rąbień - Kobra Leźnica Wielka
[5:1]
1Ostrovia Ostrowy - LKS Magnat Sierpów
[4:2]
1LKS Malina Piątek - Świnice Warckie
[1:4]
1Victoria Grabów - MKS Mianów
[1:3]
1UKS Bzura Ozorków - Victoria Rąbień
[4:1]
1MKS Mianów - Świnice Warckie
[0:3]
1LKS Magnat Sierpów - LKS Malina Piątek
[4:2]
1LKS Witonianka - Bzura Młogoszyn
[1:7]
1Kotan Ozorków - Dąbrowianka
[2:0]
1Kobra Leźnica Wielka - Ostrovia Ostrowy
[1:2]
1Victoria Grabów - KS II Kutno
[0:5]
1Bzura Młogoszyn - Victoria Grabów
[7:1]
1KS II Kutno - MKS Mianów
[10:1]
1Victoria Rąbień - Kotan Ozorków
[2:1]
1Świnice Warckie - LKS Magnat Sierpów
[5:3]
1Świnice Warckie - LKS Magnat Sierpów
[5:3]
1Dąbrowianka - LKS Witonianka
[2:7]
1Ostrovia Ostrowy - UKS Bzura Ozorków
[1:2]
1LKS Malina Piątek - Kobra Leźnica Wielka
[1:0]
1Bzura Młogoszyn - Świnice Warckie
[2:0]
1Kotan Ozorków - KS II Kutno
[2:3]
1UKS Bzura Ozorków - Dąbrowianka
[9:2]
1Bzura Młogoszyn - KS II Kutno
[1:5]
1Victoria Grabów - Dąbrowianka
[0:2]
1Ostrovia Ostrowy - Kotan Ozorków
[2:2]
1LKS Malina Piątek - UKS Bzura Ozorków
[0:1]
1Świnice Warckie - Kobra Leźnica Wielka
[0:0]
1LKS Witonianka - Ostrovia Ostrowy
[1:4]
1UKS Bzura Ozorków - Świnice Warckie
[3:0]
1Kobra Leźnica Wielka - LKS Magnat Sierpów
[6:2]
1Dąbrowianka - KS II Kutno
[3:3]
1Bzura Młogoszyn - MKS Mianów
[3:0]
1Victoria Grabów - Victoria Rąbień
[0:1]
1LKS Magnat Sierpów - UKS Bzura Ozorków
[0:2]
1Victoria Rąbień - KS II Kutno
[6:3]
1Świnice Warckie - Kotan Ozorków
[1:6]
1Dąbrowianka - Bzura Młogoszyn
[2:2]
1MKS Mianów - Kobra Leźnica Wielka
[4:0]
1Ostrovia Ostrowy - Victoria Grabów
[4:1]
1LKS Malina Piątek - LKS Witonianka
[3:1]
1LKS Witonianka - Świnice Warckie
[3:0]
1Bzura Młogoszyn - Victoria Rąbień
[1:7]
1UKS Bzura Ozorków - Kobra Leźnica Wielka
[2:0]
1KS II Kutno - Ostrovia Ostrowy
[6:1]
1Dąbrowianka - MKS Mianów
[3:0]
1Kotan Ozorków - LKS Magnat Sierpów
[2:1]
1Victoria Grabów - LKS Malina Piątek
[1:1]
1Kotan Ozorków - LKS Malina Piątek
[8:0]
1Victoria Rąbień - Dąbrowianka
[3:1]
1LKS Magnat Sierpów - LKS Witonianka
[0:1]
1Świnice Warckie - Victoria Grabów
[4:1]
1Kobra Leźnica Wielka - Kotan Ozorków
[0:3]
1MKS Mianów - UKS Bzura Ozorków
[0:1]
1LKS Malina Piątek - KS II Kutno
[2:3]
1Victoria Rąbień - MKS Mianów
[7:1]
1Bzura Młogoszyn - LKS Malina Piątek
[8:0]
1LKS Witonianka - Kobra Leźnica Wielka
[4:0]
1KS II Kutno - Świnice Warckie
[4:0]
1Dąbrowianka - Ostrovia Ostrowy
[1:1]
1Kotan Ozorków - UKS Bzura Ozorków
[1:1]
1Victoria Grabów - LKS Magnat Sierpów
[0:0]
1Kobra Leźnica Wielka - Victoria Grabów
[1:3]
1MKS Mianów - LKS Magnat Sierpów
[0:0]
1LKS Magnat Sierpów - KS II Kutno
[2:5]
1UKS Bzura Ozorków - LKS Witonianka
[1:1]
1Świnice Warckie - Bzura Młogoszyn
[2:5]
1MKS Mianów - Kotan Ozorków
[2:7]
1Ostrovia Ostrowy - Victoria Rąbień
[2:2]
1LKS Malina Piątek - Dąbrowianka
[4:1]
1Victoria Rąbień - LKS Malina Piątek
[7:2]
1Bzura Młogoszyn - LKS Magnat Sierpów
[5:2]
1LKS Witonianka - Kotan Ozorków
[0:2]
1KS II Kutno - Kobra Leźnica Wielka
[6:1]
1Ostrovia Ostrowy - MKS Mianów
[0:1]
1Dąbrowianka - Świnice Warckie
[1:4]
1Victoria Grabów - UKS Bzura Ozorków
[0:4]
1Victoria Rąbień - LKS Witonianka
[0:0]
1LKS Magnat Sierpów - Dąbrowianka
[9:2]
1UKS Bzura Ozorków - KS II Kutno
[3:1]
1Świnice Warckie - Victoria Rąbień
[5:6]
1Kobra Leźnica Wielka - Bzura Młogoszyn
[2:2]
1MKS Mianów - LKS Witonianka
[5:1]
1LKS Malina Piątek - Ostrovia Ostrowy
[0:5]
1Victoria Rąbień - LKS Magnat Sierpów
[9:0]
1Bzura Młogoszyn - UKS Bzura Ozorków
[2:5]
1KS II Kutno - Kotan Ozorków
[3:1]
1Ostrovia Ostrowy - Świnice Warckie
[6:0]
1Dąbrowianka - Kobra Leźnica Wielka
[4:0]
1Victoria Grabów - LKS Witonianka
[1:4]
1LKS Malina Piątek - MKS Mianów
[0:2]
1LKS Witonianka - KS II Kutno
[1:3]
1Ostrovia Ostrowy - Bzura Młogoszyn
[2:1]
1Kotan Ozorków - Victoria Grabów
[2:0]
1UKS Bzura Ozorków - Dąbrowianka
[7:0]
1LKS Magnat Sierpów - Ostrovia Ostrowy
[1:4]
1Kotan Ozorków - Bzura Młogoszyn
[8:2]
1Kobra Leźnica Wielka - Victoria Rąbień
[2:6]
1MKS Mianów - Victoria Grabów
[6:1]
1Świnice Warckie - LKS Malina Piątek
[4:5]
1Victoria Rąbień - UKS Bzura Ozorków
[4:5]
1Bzura Młogoszyn - LKS Witonianka
[1:3]
1Świnice Warckie - MKS Mianów
[2:4]
1KS II Kutno - Victoria Grabów
[0:0]
1Ostrovia Ostrowy - Kobra Leźnica Wielka
[0:0]
1Dąbrowianka - Kotan Ozorków
[2:3]
1LKS Malina Piątek - LKS Magnat Sierpów
[1:3]
1Kotan Ozorków - Victoria Rąbień
[2:6]
1UKS Bzura Ozorków - Ostrovia Ostrowy
[2:1]
1LKS Magnat Sierpów - Świnice Warckie
[4:4]
1Victoria Grabów - Bzura Młogoszyn
[4:3]
1LKS Witonianka - Dąbrowianka
[2:0]
1Kobra Leźnica Wielka - LKS Malina Piątek
[3:2]
1MKS Mianów - KS II Kutno
[2:3]

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR TECHNICZNY
PATRON MEDIALNY


Copyright © Kotan Ozorków Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie bez zgody autorów zabronione.
Projekt i wykonanie Centrum Reklamy AD MEDIA CENTER